IM-WGM tournaments (archive)



Chess24.com

 * Play * Learn * Watch*


Матч Захар Єфіменко (Україна) - Аркадій Найдич (Німеччина)

12-18 серпня 2010 року у м.Мукачево відбувся матч Захар Єфіменко (Україна) - Аркадій Найдич (Німеччина).


Офіційний сайт 




Матч між Найджелом Шортом та Захаром Ефіменко

Матч відбувся в м. Мукачево з 20 по 26 вересня 2009 р. Було зіграно 6 партій з контролем часу 1 год. 30 хв. на 40 ходів і 30 хв. до кінця партії з дованням 30 секунд за кожен хід, починаючи з першого.


Матч Іванчук - Леко (реванш) 2009

3-5 січня 2009 року відбувся матч зі швидких шахів Іванчук-Леко. Під час матчу пройшли два ОПЕН-турніри.


Матч Іванчук-Леко 2007

Турнір з швидких шахів Мукачево, 25 - 28 жовтня 2007


***



Фінал чемпіонату України до 14 років (дівчата)

З 16-2-2010 по 24-2-2010


Таблиця результатів

Учасники Регіон Розряд/ Дата Рейтинг 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Очки Місце Коеф-т
Звання народж. Укр/
    ФІДЕ
1 Букса Наталя Львівська  1 06.11.96 2147/1938   ½
1 1 1 0 1 1 1 1 ½ 0 8 II 37.00
2 Безкоровайна Марія Харківська 1 16.04.97 2077/1843 ½
  0 ½ 1 1 1 1 1 1 1 0 8 III 33.75
3 Аніпер Вероніка Донецька  1 14.08.98 1982/оц. 0 1   ½ ½ 1 1 1 ½ 1 ½
0 7 4 30.75
4 Федюк Ірина Миколаївська  кмс 27.05.97 2097/1806 0 ½ ½   ½ 1 1 ½ 1 1 0 ½ 5 28.25
5 Остяк Діана Івано-Франк.  1 22.02.99 1922/оц. 0 0 ½ ½   ½ ½ 0 0 1 ½ 0 10 13.50
6 Смірнова Ольга Херсонська  1 26.01.96 1922/оц. 1 0 0 0 ½   1 0 0 0 1 ½ 4 9 22.25
7 Волкова Леся Закарпатська  1 30.11.99 1767/- 0 0 0 0 ½ 0   0 0 1 0 0 11 2.75
8 Тивонюк Наталя Донецька  1 16.02.96 1925/1645 0 0 0 ½ 1 1 1   1 1 ½ 0 6 7 20.75
9 Барчук Ірина Херсонська  1 14.05.97 1988/оц. 0 0 ½ 0 1 1 1 0   1 0 0 8 13.50
10 Демчук Ангеліна Черкаська  1 20.04.96 1931/- 0 0 0 0 0 1 0 0 0   0 0 1 12 4.00
11 Антошків Анастасія Тернопільська  1 10.04.96 1938/1682 ½ 0 ½
1 ½ 0 1 ½ 1 1   0 6 6 25.75
12 Танцюра Марія Харківська  кмс 13.02.96 2166/2062 1 1 1 ½ 1 ½ 1 1 1 1 1   10 I 50.75

Таблиця руху за турами

Учасниці Регіон Розряд/Звання Рей-тинг Т у р и Очік. резу-льтат Місце
Нац./ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ФІДЕ
1 Букса Наталя Львівська 1 06.11.96 0 ½ 8 8,0 II
2 Безкоровайна Марія Харківська 1 16.04.97 1
2 3 4 5 6 7 8 6,9 III
3 Аніпер Вероніка Донецька  1 14.08.98 1
3 7 5,4 4
4 Федюк Ірина Миколаївська  кмс 27.05.97 1 2 2 2 3 4 5 6 7,3 5
5 Остяк Діана Івано-Франк.  1 22.02.99 0 0 1 2 3 4,4 10
6 Смірнова Ольга Херсонська  1 26.01.96 1 1 1 1 2 3 3 3 3 4 4,4 9
7 Волкова Леся Закарпатська  1 30.11.99 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 2,2 11
8 Тивонюк Наталя Донецька  1 16.02.96 1 2 3 3 4 5 6 4,4 7
9 Барчук Ірина Херсонська  1 14.05.97 0 1 2 3 3 3 4 4 4 4 5,5 8
10 Демчук Ангеліна Черкаська 1 20.04.96 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 4,5 12
11 Антошків Анастасія Тернопільська 1 10.04.96 0 ½
2 2 3 6 4,6 6
12 Танцюра Марія Харківська кмс 13.02.96 1 2 3 4 5 6 10 8,3 I

Места   после тура  10 из Чемпіонат України 2010 р. серед дівчат до 14 років(Fide)
Место Ном. Имя                        Очки  КБ    ЗБ     КП    Рейт. ТИР  Р-Ро
-------------------------------------------------------------------------------
  1.   12  Tantsiura, Marja            9.5  47.0  44.00  53.0  2062 2168 +0.46
  2.    1  Buksa, Nataliya             7.5  47.0  30.50  35.5  1938 1934 +0.01
  3.    2  Bezkorovaina, Marija        7.0  52.0  29.25  32.5  1843 1899 +0.39
  4.    3  Aniper, Veronika            6.5  49.5  25.25  32.0  0000 1829  1829
  5.    4  Feduk, Irina                6.0  48.5  22.50  31.0  1806 1688 -0.63
  6.   11  Antoshkiv, Anastasiya       5.5  47.0  19.50  28.0  1682 1745 +0.22
        8  Tyvonyuk, Nataliya          5.5  48.5  15.25  40.0  1645 1543 -0.45
  8.    9  Barchuk, Irina              4.0  49.5   8.50  28.0  0000 1094  1094
  9.    6  Smirnova, Olga              3.5  47.0  15.50  21.5  0000 1711  1711
 10.    5  Ostyak, Diana               3.0  56.0  11.75  15.5  0000 1556  1556
 11.    7  Volkova, Lesja              1.0  56.0   1.00   6.0  0000 1094  1094
       10  Demchuk, Angelina           1.0  52.0   3.50   7.0  0000 1092  1092

Места   после тура  10 из Чемпіонат України 2010 р. серед дівчат до 14 років(Ukr)
Место Ном. Имя                        Очки  КБ    ЗБ     КП    Рейт. ТИР  Р-Ро
-------------------------------------------------------------------------------
  1.   12  Танцюра Мария          кмс  9.5  47.0  44.00  53.0  2166 2452 +2.21
  2.    1  Букса Наталия            1  7.5  47.0  30.50  35.5  2147 2174 +0.42
  3.    2  Безкоровайная Мария      1  7.0  52.0  29.25  32.5  2077 2134 +0.83
  4.    3  Анипер Вероника          1  6.5  49.5  25.25  32.0  1982 2099 +1.61
  5.    4  Федюк Ирина            кмс  6.0  48.5  22.50  31.0  2097 2056 -0.44
  6.   11  Антошкив Анастасия       1  5.5  47.0  19.50  28.0  1938 2014 +1.02
        8  Тивонюк Наталья          1  5.5  48.5  15.25  40.0  1925 2020 +1.27
  8.    9  Барчук Ирина             1  4.0  49.5   8.50  28.0  1988 1917 -0.99
  9.    6  Смирнова Ольга           1  3.5  47.0  15.50  21.5  1922 1867 -0.79
 10.    5  Остяк Диана              1  3.0  56.0  11.75  15.5  1922 1868 -0.78
 11.   10  Демчук Ангелина          1  1.0  52.0   3.50   7.0  1931 1619 -3.30
        7  Волкова Леся             1  1.0  56.0   1.00   6.0  1767 1643 -1.06

Контроль часу: 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Головний суддя, міжнародний арбітр - Л.М.Боданкін (Київ)

Всі поля необхідно ввести!
Зареєструватись    Забули пароль?


2700chess.com for more details and full list

PGN просмотр

Chess Tempo

Портал "Мій дім Україна"

free counters